Poraz leskovačkih rukometaša na gostovanju u Kostolcu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su na gostovanju u Kostolcu u duelu sa ekipom Rudara rezultatom 31:28 (16:15).

Meč je odigran u okviru 7. kola Plej ofa Arkus lige.

Posle vođstva Rudara od 4 gola razlike (12. minut 8:4) gosti su preuzeli kontrolu naddešavanjima na parketu i stigli do izjednačenja (25. minut 13:13). Kostolčani su na odmor otišli sa golom prednosti, uz najavu neiuvesnog nastavka.

U drugom poluvremenu posle ravnopravnog starta (33. minut 18:16) sledi sjajna serija domaćina 4:0 (38. minut 22:16) posle koje je bilo jako teško očekivati da će gosti imati snage za još jedan preokret i novo izjednačenje ili pobedu.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Stanković, Radulović 6, Marinković, Grubić 4, A. D. Pavlović, Mađar, Mitrović, Spasić 2, Matović, Atanasković 4, Adamović 4, Ristović 5, A. V. Pavlović 1, Anđelković 2, Kocić.

U plej ofu Arkus lige sledi nova kraća pauza zbog Finalnog turnira Kupa prof. dr Branisslav Pokrajac koji će u četvrtak i petak biti odigran u Leskovcu.