Poraz Konstantina na oproštaju od navijača u Košarkaškoj ligi Srbije

Košarkaši Konstantina poraženi su od ekipe Sloge rezultatom 67:80 u poslednjoj utakmici pred svojim navijačima u regularnom delu sezone.

Raspoloženi Tasić, Ostojić i Stojačić nisu bili dovoljni da paririraju Trtiću i Vukoviću.

Domaći igrači sigurno su otvorili utakmicu i nakon uvodnih minuta imali prednost od šest koševa. A kako se četvrtina približavala kraju gosti su uspostavljali inicijtivu i približili se do kraja četvrtine na tri poena zaostatka.

Tri minuta u drugom periodu meča domaći tim ponovo je došao do prednosti od šest poena, a četiri minuta do kraja prvog poluvremena, gosti su trojkom Vukovića došli do prve prednosti u meču, 28:29. U nastavku četvrtine domaći su gubili kontrolu nad utakmicom, poluvreme je završeno zaostatkom izabranika Marka Cvetkovića od 8 poena.

U 26. minutu ubedljiva prednost za goste, Sloga je na svom kontu imala suficit od 17 poena. Konstantin je uspeo da spusti na četrnaest, i četvrtu četvrtinu započne serijom 6:0, a sredinom deonice Cvetkovićevi puleni spustili su se na četiri poena, ali za više nisu imali snage. Na kraju je bilo 67:80.

OKK KONSTANTIN – SLOGA 67:80 (17:14; 14:25; 23:27; 13:14)

Hala: Čair Gledalaca: 600

KONSTANTIN: Veličković, Babović (5), Đorđević (8), Mladenović, Vitković (3), Stojačić (12), Ostojić (15), Tasić (16), Savić (2) Stanković, Gudžić (8).

SLOGA: Stamenić, Vorkapić (4), Trtić (23), Matović (14), Vuksanović, Todorović (2), Simeunović (3), Vuletić, Vuković (21), Simović (5), Kostić, Petrović (8).

Policija poziva građane da predlože deonice puta na kojima će biti pojačana kontrola

Ministarstvo unutrašnjih poslova Vlade Republike Srbije saopštilo je danas da će pripadnici Uprave saobraćajne policije …