Plivači PK “Leskovac” osvojili 24 medalje na Zimskom prvenstvu Centralne Srbije

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Članovi Plivačkog kluba “Leskovac” osvojili su ukupno 24 medalje na Zimskom prvenstvu Centralne Srbije.

Na Zimskom Prvenstvu Centralne Srbije, Plivački klub “Leskovac” predstavila su 16 plivača, osvojivši ukupno 24 medalja. Takmičenje je održano u Paraćinu, u subotu  26.01.2019. godine. Ukupno je učestvovalo 356 takmičara iz 22 kluba i to daje još veći uspeh, osvojenim plasmanom svih plivača iz našeg kluba.

– srebrna medalja na 200m leđno
Takođe, Viktor Dimitrijević (2005) osvojio je treće mesto u APSOLUTNOJ KATEGORIJI na 100m delfin i drugo mesto u APSOLUTNOJ KATEGORIJI na 200m leđno. Iva Petković (2006) osvojila je drugo mesto u APSOLUTNOJ KATEGORIJI na 100m prsno. Čestitamo našim plivačima na izvanrednim rezultatima.
Štafeta Plivačkog kluba “Leskovac” u kategoriji PIONIRA – dečaci, osvojila je treće mesto u sledećem sastavu:
1. Luka Stojanović (2008)
2. Nikola Savić (2008)
3. Pavle Joić (2007)
4. Luka Manasić (2007)
Štafeta Plivačkog kluba “Leskovac” u APSOLUTNOJ kategoriji – devojčice, osvojila je treće mesto u sledećem sastavu:
1. Jelena Ćirić (2006)
3. Leona Dimitrijević (2009)
4. Sara Kostić (2008)
U ukupnom plasmanu, po broju osvojenih medalja, Plivački klub “Leskovac” zauzeo je TREĆE mesto.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …