Odbojkašice furiozno protiv lidera i glavnog konkurenta

Iako oslabljene neigranjem sestara Stojiljković, koje se još uvek oporavljaju od korone, odbojkašice ”Leskovca 98”, ubedljivo su savladale tim ”Zlatibora” iz Čajetine sa 3:0 (25:18), (25:15),(25:20).

Od početka susreta, Leskovčanke su nametnule svoj tempo i u istom ritmu odigrale sva tri seta, ni na trenutak ne dozvolivši gošćama da makar i zaprete preokretom.

Trener Miodrag Rajković je posle utakmice, ne želivši da posebno izdvoji bilo koju devojku, igru svog tima ocenio odličnom, pa ni, večeras dobar ”Zaltibor” nije mogao više od časnog poraza.

Nakon tri kola, ”Leskovac 98” ima stopostotan učinak i trenutno zauzima drugu poziciju, iza ”Vranja”, sa istim skorom, ali boljim set količnikom. Naredni protivnik Leskovčanki je tim Panonije iz Bačke Palanke. Susret je, u Maloj dvorani Sportskog centra ”Dubočica” na programu u nedelju, od 19 sati.