”Mladenovac”odneo bodove kući: Odbojkaši ”Dubočice” poraženi sa 1:3

Iako u višenedeljnom pobedničkom ritmu, Leskovčani nisu bili dovoljno dobri da iznenade još jednog favorita. Sinoćni susret završen je pobedom gostiju sa 3:1, po setovima 13:25, 25:11, 20:25 i 19:25.

Dobru i kvalitetnu igru pokazali su Mladenovčani u prvom setu, u kome su deklasirali domaćina, ne dozvolivši mu da stigne dalje od 13.-og poena.

U drugom delu se ”Dubočica” revanširala i to još ubedljivije, ustupivši favoritu da ubeleži tek 11-icu pored svog imena. Krenulo se ponovo od nule, ali su se u nastavku gosti snašli bolje i na kraju, zasluženo slavili.

Iako jedan broj utakmica 16. kola tek treba da se odigra, reklo bi se, kad je začelje u pitanju, da ni posle njega neće biti velikih promena, što znači da se ”Dubočica” još uvek nalazi u grupi timova koji se bore za opstanak. Prilika za novi trijumf, Leskovčanima se pruža već sledećeg vikenda, kada u Beogradu gostuju pretposlednjoj na tabeli, drugoj ekipi ”Partizana”, protiv koje su jesenas slavili kod kuće.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …