hotel bell

LIDER PREJAK ZA LESKOVČANE: Poraz rukometaša Dubočice u Pančevu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su na gostovanuu u Pančevu, u duelu sa liderom na tabeli ekipom Dinama rezultatom 39:30 (19:15).

Utakmica je odigrana u okviru 18. kola Arkus lige.

Leskovčani su pružili dobar otpor favorizovanom domaćinu kome je ovo 16. pobeda u sezoni, dok je Dubočica 54 uz 10 pobeda večeras zabeležila 8. poraz u Arkus ligi.

Do 19. minut vodila se izjednačena borba (11:10), ali su doomaći u završnici prvog poluvremena stigli do 4 gola prednosti (19:15).

U nastavku ponovo period izjednačene igre (42. minut 25:22), a gosti su ravnotežu i drugom poluvremenu održavali do pred sam kraj (55. minut 34:29). U poslednjih 5 minuta igre Pančevci serijom 5:1 stižu do novog ubedljivog prvenstvenog trijumfa.

Posle 18. kola Arkus lige Dubočica 54 se nalazi na 5. mestu na tabeli, sa 20 osvojenih bodova, koliko ima i Novi Pazar na 4. mestu. Pazarci su večeras osvojili bod u Kikindi, i tako najavili da ne odustaju od borbe za plej of.

U sledećem, 19. kolu Dubočica 54 na svom parketu dočekuje ekipu Kikinde.

POBEDA ZDRAVLJA! Leskovčani posle drame slavili protiv Beograđana

Košarkaši Zdravlja pobedili su danas na svom parketu ekipu OKK Beograda rezultatom 100:99 (31:32, 15:25, …