Leskovački košarkaši zaustavljeni u Pančevu

Košarkaši Zdravlja poraženi su večeras na gostovanju u Pančevu u duelu sa ekipom Tamišta rezultatom 83:74 (20:14, 11:20, 23:22, 29:18).

Pančevci su se tako revanširali Leskovčanima za poraz u prvom delu sezone u utakmici 21. kola koja je trebalo da bude odigrana 31. januara ali je odložena zbog problema košarkaša Tamiša sa Korona virusom.

Izjednačena borba vođena je do 4 minuta pre kraja (36. minut 72:67). Tamiš je tada podigao prednost na 10 poena i uspeo da je održi do samog kraja.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Cekić, Stojković (3 skoka, 3 asistencije), D. Jović 16 (5/7 za dva). Petković 9 (2/2 za tri), Đorđević 15 (7 skokova), Radivojević 2, Stamenković 6, Stajić, Jovanović 4, M. Jović 12 (4 skoka), Stojanović 5, Blackwell 5.

Leskovačke košarkaše već u subotu očekuje novo veliko iskušenje i gostovanje ekipi Zlatibora u Čajetini.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …