Početna / GRADOVI / Leskovac / KOBNA DRUGA ČETVRTINA Košarkaši Zdravlja poraženi na gostovanju u Vrbasu
Dionis Restoran

KOBNA DRUGA ČETVRTINA Košarkaši Zdravlja poraženi na gostovanju u Vrbasu

Košarkaši Zdravlja poraženi su na gostovanju u Vrbasu u duelu sa istorimenim domaćim timom rezultatom 94:80, po četvrtinama 27:25, 29:17, 20:22 i 18:16.

Duel ekipa koje su sezonu otvorile pobedama, Leskovčani na svom terenu protiv Plane, a Vrbašani na gpstovanju u Zemunu, odlučen je u drugoj četvrtini oju je domaćin rešio u svoju korist sa 12 poena prednosti.

U drugom poluvremenu izjednačena igra i rezultat, nedovoljno za preokret u duelu sa ove večeri šuterski izuzetno raspoloženim Vrbašanima.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Ljubenković 16 (4 skoka), Tešanović 10, Čvorović 22 (7 skokova), Tešović 3 (8 skokova), Stojković 1 (3 skoka), Andrejević 8 (5 skokova, 3 asistencije), Mijajlović 3, Ristić 2, Dojčinović 7 (3 skoka), Jović, Jovanović 6, Stojiljković 2.

U sledećem, 3. kolu Druge lige Srbije košarkaši Zdravlja u petak u Leskovcu dočekuju ekipu Radničkog iz Kragujevca.