Klub za mali fudbal “Real sa Nišave” startovao pobedom

Radnički iz Niša dobio je još jednog člana porodice. Od danas se zvanično takmiči i klub malog fudbala Radnički. „Real sa Nišave“ je slavio rezultatom 4:2 (2:0) protiv ekipe Akademac u prvom kolu treće lige Srbije.

Utakmica je počela kako se samo poželeti može. Radnički je već u prvom napadu postigao gol, a prvi put u istoriji kluba u strelce se upisao Vasić. Nekoliko trenutaka kasnije, još se nisu ni slegli utisci, Radnički je postigao i drugi gol, ovog puta Stojanović je bio strelac. To je ujedno i bio rezultat nakon 20 odigranih minuta.

U drugom poluvremenu gosti su se otvorili i ubrzo smanjili na 2:1, golom Obradovića, a Veljković je u 36. minutu vratio na 3:1. Na 4:1 podigao je Obradović Stefan u 39. minutu a u poslednjim trenucima meča Marinković je postavio konačnih 4:2.

S. Mirković

SPECIJALNA OLIMPIJADA: Državno prvenstvo u stonom tenisu održano u Leskovcu

Danas se u SRC Dubočica u Leskovcu održava Državno prvenstvo Specijalne olimpijade Srbije u stonom …