GFK Dubočica pobednik Kupa Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga

Fudbaleri Gradskog fudbalskog kluba Dubočica pobednici su Kupa Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga za sezonu 2021/2022.

Oni su u finalnoj utakmici odigranoj danas na stadionu ispod Hisara pobedili Slogu i tako osvojili pehar namenjen pobedniku najmasovnijeg klupsokog takmičenja u kome je ove sezone učestvovalo 47 klubova.

Duel leskovačkih srpskoligaša nije doneo iznenađenja, a favorizovana Dubočica je sigurnom pobedom potvrdila da je ove sezone bolji tim od domaće Sloge.

Dubočica je rano povela golom Ljubenovića u 4. minuta, a kapiten Dušan Savić je pogotkom u 18. minutu najavio konačni trijumf svog tima. Pobedu formalnom gostu na ovoj utakmici potvrdio je Lazar Mitrović sa dva gola. Počasni pogodak za Slogu postigao je Lazar Stanković u 55. minutu.

Finale Kupa Jablaničkog okruga

SLOGA (LESKOVAC) – GFK DUBOČICA 1:4

Strelci: 0:1 Miljan Ljubenović u 4., 0:2 Dušan Savić u 18., 0:3 Lazar Mitrović u 30., 0:4 Lazar Mitrović u 52., 1:4 Lazar Stanković u 55. minutu – Stadion ispod Hisara, gledalaca: 1.000, sudija: Nikola Đorđević (Leskovac), pomoćnici: Nemanja Kostić i Milan Đorđević (Leskovac), četvrti sudija: Marija Đorđević (Leskovac), delegat: Miroslav Marjanović (Lebane), žuti kartoni: Janaćković, Mik. Zdravković, Ristić, N. Stanković (Sloga), Martinović (Dubočica).

SLOGA: Janaćković (Janaćijević), Cakić, Cekić (V. Stamenković), Ilić, Zdravković, Kostić, Ristić, S. Stamenković (Momirović), N. Stanković, L. Stanković, Anđelić (Stanojković).

DUBOČICA: Miodrag Mladenović, Jović, Mladen Mladenović (Ignjatović), Martinović (Mitrović), Ljubenović, L. Mitrović (Milenković), Savić, D. Mladenović, Jovančić, Paunović, Đokić (Stanković).

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …