Futsaleri Kalče slavili u Zrenjaninu

Futsaleri Kalče uspeli su da ostvare pobedu na gostujućem terenu u Zrenjaninu protiv ekipe SAS Kopernikusa, iako su u prvom poluvremenu gubili sa 2:1.

Nišlije su pružile bledu partiju u prvim minutima meča, pa su donaćini preko Kulića u 4. i Blažića u 7. Minutu došli do ranog vođstva.  Ipak uspeli su izabranici Vladana Miladinovića da dodju do pogotka u 10.minutu meča i sa manje opterećenja odu na kratku pauzu.

Nastavak je doneo bolju igru Nišlija a uz golove Ristića i Živadinovića uspeli su da izbore sva tri boda. Domaćin je porazom šanse za opstanak sveo na minimum, dok Kalča nastavlja borbu sa FON-om za treću poziciju.

Kopernikus SAS – Kalča Memoris 2:4 (2:1)

Zrenjanin.

Gledalaca: 200.

Sudije: Damir Radović i Vladan Radulović (Beograd).

Strelci: 1:0 Kulić u 4, 2:0 Blažić u 7, 1:2 Matejev u 10, 2:2 Ristić u 26, 2:3 Živadinović u 33, 2:4 Ristić u 35. minutu.

Žuti karton: Nikola V. Stanković.

KOPERNIKUS SAS: RADIĆ, KULIĆ, BLANUŠA, MARINKOVIĆ, VUKOJE, Delić, Milićev, Matijević, Blažić. Nisu igrali: Mandić, Škorić, Živanov, Radenković.

KALČA: MILAN ĐORĐEVIĆ, NIKOLA D. STANKOVIĆ, MILOŠ ĐORĐEVIĆ, RISTIĆ, NIKOLA V. STANKOVIĆ, Ilić, Živadinović, Matejev. Nije igrao Pavlović.

S. Mirković

Novi krug igre “Uzmi račun i pobedi” početkom maja – Dvostruka šansa za plaćanje karticama

Nagradna igra “Uzmi račun i pobedi” ulazi u novi ciklus s većim iznosima i boljim …