Dubočica i pored osvojenog boda protiv Grafičara na beogradskoj Marakani ostala bez šansi u borbi za opstanak

Fudbaleri Dubočice osvojili su danas bod na gostovanju u Beogradu u duelu sa ekipom Grafičara.

Meč koji je odigran na glavnom terenu stadiona Rajko Mitić završen je rezultatom 1:1.

Domaćin je poveo golom Maronga u 55. minutu, a bolju igru i terensku inicijativu u poslednjih pola sata utakmice Leskovčani su pretvorili u izjednačenje golom Nemanje Gorčića u 79. minutu.

Imala je Dubočica sjajnu priliku da sa popularne Marakane odnese i sva tri boda, ali je Lazar Mitrović u 2. minutu sudijske nadoknade vremena propustio stopostotnu priliku za gol, a iz duela “jedan na jedan” čuvar mreže Grafičara Aleksa Matić je izašao kao pobednik.

Posle 32. kola GFK Dubočica se nalazi na 12. mestu na tabeli sa 36 osvojenih bodova, 8 manje od Železničara koji je prvi iznad crtem u bezbednoj zoni sa 44 boda.

U pretposlednjem, 33. prvenstvenom kolu Prve lige Srbije Dubočica na stadionu Rosulja i Vlasotincu dočekuje ekipu beogradskog IMT-a.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …