hotel bell

DRUGA LIGA SRBIJE: Košarkaši Zdravlja poraženi u Čačku

Košarkaši Zdravlja Leskovac poražaeni su večeras u Čačku u duelu sa ekipom Železničara rezultatom 76:61 (23:16, 18:20, 23:11, 12:14).

Posle ravnopravne igre u prvih 20 minuta (41:36), domaćim je utakmicu praktično prelomio u trećoj četvrtini koju j erešio u svoju korist sa 12 poena razlike.

U poslednjih 10 minuta Čačani su ušli sa 17 poena prednosti (64:47), i rutinskom igrom zadržali prednost do kraja protiv oslabljenih Leskovčana u čijoj je igri bilo primetno odsustvo kapitena Vladimira Veličkovića.

Za ekipu Zdravlja Leskovac su igrali: Jugović 8 (3 asistencije), Petković (3 skoka), Stojković 2, Dojčinović 7 (8 skokova), Marić 25 (5 skokova, 3 asistencije), Ristić 6, Prica 13 (5 skokova), Tešović, Veličković, Nedeljković, Prokić, Ilić.

U sledećem, 20. kolu košarkaši Zdravlja u nekadašnjem “malom klasiku” srpske košarke dočekuju drugoplasiranu Slogu iz Kraljeva.

POBEDA ZDRAVLJA! Leskovčani posle drame slavili protiv Beograđana

Košarkaši Zdravlja pobedili su danas na svom parketu ekipu OKK Beograda rezultatom 100:99 (31:32, 15:25, …