DOSTA I 20 MINUTA DOBRE IGRE: Rukometaši Dubočice pobedom protiv Šamota završili prvi deo prvenstva

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras pred svojim navijačima ekipu Šamota rezultatom 28:27 (13:13), u utakmici 14, poslednjeg kola prvog dela prvenstva u B grupi Arkus lige.

Prvo poluvreme donelo je rezultatske serije pred oba gola, pa su posle vođstva gostiju (11. minut 3:5), domaći imali 3 gola prednosti (21. minut 12:9). Do odlaska na odmor borbeni gosti su novom sredstvom stigli do izjednačenja.

U nastavku rukometaši Šamota nastavljaju seriju s kraja prvog dela igre pa od “minus 3” iz prvog poluvremena stižu do 3 gola prednosti (42. minut 16:19). Rukometaši Dubočioce su nošeni podrškom “vukova” dodali gas i novom serijom stigli ponovo do 3 pogotka “viška” (53. minut 25:22).

Rutinskom igrom Leskovčani su prednost očuvali do kraja i pobedom završili prvi deo prvenstva u B grupi Arkus lige na 2. mestu na tabeli, iza beogradskog Partizana, sa 24 osvojena boda i sa te pozicije kreću u Plej-of doigravanje za titulu i plasman u evropska takmičenja.

Žreb za plej-of održaće se 23. decembra, kada će biti poznat raspored doigravanja za prvaka Srbije.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …